اکران چهار اثر دفاع‌مقدسی در «کهف‌الشهدا»

اکران چهار اثر دفاع‌مقدسی در «کهف‌الشهدا»
چهار اثر دفاع مقدسی همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در «کهف الشهدا» اکران می‌شود.
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس سازمان هنری رسانه ای اوج چهار ویژه برنامه فرهنگی در کهف الشهدا برگزار می‌کند، در این برنامه‌ها که از نخستین روز هفته دفاع مقدس ۳۱ شهریورماه آغاز می‌شود چهار اثر از سینمای داستانی و مستند روی پرده بزرگ اکران خواهد شد.
فیلم سینمایی «آبادان یازده شصت» مستند «آنا» مستند «شبیخون» و مستند «خاطرات موتور سیکلت» به همراه سخنرانی و روایت گری راویان دفاع مقدس از چهارشنبه بعد از نماز مغرب و عشا در کهف الشهدا تهران برگزار میشود.
جزئیات برنامه‌های این چهار شب شامل اسامی فیلم‌ها، سخنرانان و مادحین اهل بیت به شرح زیر است:
چهارشنبه ۳۱ شهریور فیلم سینمایی «آبادان یازده شصت» از آثار برگزیده سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اکران می‌شود. در این برنامه حجت الاسلام و المسلمین سید حسین آقامیری سخنرانی کرده و حاج سید محمود علوی مداحی می‌کند.
پنج‌شنبه اول مهر مستند «دستمال سرخها» که به تازگی رونمایی شده برای دومین بار اکران خواهد شد. در این مراسم جواد تاجیک به روایتگری خاطرات دوران دفاع مقدس می‌پردازد و حاج مهدی ارضی نیز مداحی می‌کند.
جمعه دوم مهر و همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس مستند «شبیخون» که روایتگر دلاوری‌های رزمندگان دفاع مقدس در نخستین روزهای جنگ تحمیلی است در کهف الشهدا اکران می‌شود. در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین بی آزار تهرانی تولیت آستان امامزاده صالح سخنرانی کرده و حاج امیر عباسی مداحی می‌کند.
در چهارمین روز و آخرین روز از مراسم، شنبه سوم مهرماه مستند «خاطرات موتور سیکلت» پخش خواهد شد. امیر دربندی روایتگر خاطرات دوران دفاع مقدس در این برنامه خواهد بود و احمد بابایی نیز به یاد روزهای دفاع مقدس و مصائب اهل بیت اشعاری را قرائت خواهد کرد.