چهل و نهمین مراسم «شب شاعر» | ویژه استاد شهریار

چهل و نهمین مراسم «شب شاعر» | ویژه استاد شهریار
چهل و نهمین مراسم شب شاعر ویژه استاد محمد حسین بهجت تبریزی (شهریار) و تجلیل از مدافعان سلامت برگزار شد.
این مراسم در عصر روز یکشنبه ۹۹/۶/۳۰ ساعت۱۷ با حفظ پروتکل‌های بهداشتی در نخلستان سازمان هنری‌رسانه‌ای اوج برگزار شد که دکتر محمود اکرامی، دکتر اسماعیل امینی ، ناصر فیض، بهروز قزلباش، کامران شرفشاهی حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم اسماعیل امینی شاعر و پژوهشگر برجسته کشورمان به اهمیت شعر با زبان ترکی پرداخت و گفت: گمان می‌کنم تمام جناح بندی ها و سیم خاردار کشیدن ها برای آدم های سطحی است. ما در رسانه‌ها نباید آدم های بزرگ را با ذهن و دید خودمان کادربندی کنیم. من میبینم بعضی می‌گویند کاش استاد شهریار آن چند شعر را درباره جنگ نمی گفت. خب این سخن انسان های سطحی است، مثل این است که ما در مقابل یک کوه با عظمت ایستاده ایم و فقط بخشی از آن کوه را می بینیم و به زبان می آوریم. استاد شهریار بزرگ تر از آن چیزی است که بخواهیم سطحی و غیرتخصصی در مورد آن صحبت کنیم.

در بخشی از این مراسم به تجلیل و قدردانی از پرستاران و پزشکان حوزه سلامت پرداخته شد و از دکتر رحمتی و سرکار خانم مومنی به نمایندگی از مدافعان سلامت قدردانی شد.

دکتر رحمتی ضمن تشکر از عوامل برنامه عنوان کرد: بیش از 7 ماه است که در این شرایط سخت دوستان ما در سراسر کشور مشغول انجام وظیفه هستند و باید من یادی کنم از آن دسته از پرستاران و پزشکانی که مدت هاست جگرگوشه های خود را ندیده اند.